prawnicy
kancelaria cele profil formy świadczenia usłyg prawnicy porady przez internet kontakt
sąd

Prawnicy

Rafał Tałaj Radca prawny Rafał Tałaj jest założycielem Kancelarii. Jest specjalistą z zakresu prawa gospodarczego, kontraktów inwestycyjno-budowlanych, w tym opartych o warunki FIDIC, spraw korporacyjnych w ramach prawa spółek handlowych, oraz postępowania cywilnego. Posiada popartą doświadczeniem procesowym przed wszystkimi sądami w postępowaniach spornych oraz niespornych bogatą praktykę zawodową w zakresie świadczenia pomocy prawnej dla przedsiębiorców sektora ogólnobudowlanego i drogowego oraz produkcyjnego, w sprawach cywilnych, gospodarczych, z zakresu prawa pracy, umów handlowych i zamówień publicznych. Doradza jednej z największych polskich spółek budowlanych notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Poza bieżącą działalnością Kancelarii radca prawny Rafał Tałaj miał przyjemność służyć pomocą w przeprowadzeniu Projektu „Gotowi do pracy - wsparcie dla osób niepełnosprawnych w podejmowaniu zatrudnienia", współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ramach tego projektu prowadził dla beneficjentów szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego oraz podejmowania działalności gospodarczej.

Radca prawny Rafał Tałaj jest współautorem opublikowanego w Przeglądzie Ustawodawstwa Gospodarczego nr 3/2008 artykułu pt „Statutowe obowiązki informacyjne nabywcy akcji a wykonywanie prawa głosu", poruszającego materię zakresu swobody kontraktowania w prawie spółek handlowych w aspekcie ograniczania w statucie prawa akcjonariusza do głosu z akcji.

 

Języki obce: angielski


 

Sara Oziemska
Adwokat Sara Oziemska, współpracownik Kancelarii. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi w Warszawie oraz pracując w spółkach kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa, a także w ramach indywidualnej praktyki zawodowej. Od 2011 r. autor zewnętrzny w Wydawnictwie Wolters Kluwer. Adwokat Sara Oziemska specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, budowlanego i administracyjnego, a także szeroko pojętego prawa gospodarczego.
prawnicy
DE EN IT Copyright © www.rt-legal.pl
wykonanie CADDO.pl 
prawnicy postępowanie procesowe sąd prawnicy postępowanie procesowe